Camping i Pole Namiotowe

Nasz kemping znajduje się na skraju małej, turystycznej miejscowości. Położony jest bezpośrednio nad jeziorem Dłużek, znanym z obfitości ryb i bardzo czystej wody. Wokół pola namiotowego rozpościera się potężny kompleks leśny stanowiący część Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Do dyspozycji naszych gości przygotowany jest teren o powierzchni ok. 2 ha z miejscami przeznaczonymi dla przyczep kempingowych, camperów oraz namiotów. Pole biwakowe od lat cieszy się dużym uznaniem wśród wczasowiczów. Przez wielu z nich uważane jest za jedno z najpiękniejszych miejsc noclegowych na Mazurach.

Informacje o campingu

Atrakcje campingu

Rower

Aktywny wypoczynek

 • wypożyczalnia rowerów turystycznych
 • siatkówka plażowa
 • koszykówka
 • ping pong
 • piłka nożna
 • organizowanie spływów kajakowych
 • organizacja gry w paintball
 • cymbergaj
 • gokarty na pedały
 • piesze wędrówki

 

Spływy po rzece

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

 • rowery wodne
 • kajaki
 • łodzie wędkarskie

Kajak

Spływy kajakowe

Zajmujemy się kompleksową organizacją spływów kajakowych. W niewielkiej odległości od campingu znajduje się kilka przepięknych mazurskich szlaków kajakowych rzekami: Omulew, Marózka, Łyna, Kośna, Saska Sawica.
Organizujemy spływy kajakowe zarówno jedno i kilku dniowe. Po zakończonym spływie istnieje możliwość organizacji biesiady pod wiatą na polu namiotowym. Proponujemy również spływy jednodniowe szlakiem jeziora Dłużek (łącznie 16 km)

 

Wynajem przyczep kempingowych na campingu

Oferujemy Państwu przyczepy kempingowe, które znajdują się na terenie pola namiotowo – kempingowego Dłużek.
Dysponujemy przyczepami 2, 3, 4,  osobowymi
Cena 120 zł za dobę

 

Pole Namiotowe w  Dłużku posiada bardzo długą historię. Malowniczo położona polana  otoczona pięknem i bogactwem natury  od lat przyciąga letników. Niegdyś  trochę pionierska trochę dzika ale tym którzy  gościła już kilka pokoleń biwakowiczów. Miejsce to doskonale obrazuje znane chało Mazury Cud Natury.  Piękna tego miejsca, bogactwo natury przyciąga i sprawia, że wracamy tu za rok.

 

 

 

 Camping Binduga – Warchały

Zapraszamy również do odwiedzenia pola namiotowego Binduga położonego w gminie Jedwabno, pomiędzy miejscowością Warchały a Brajniki. Pole namiotowe „BINDUGA” usytuowane jest bezpośrednio nad jeziorem Narty (Świętajno). Camping znajduje się na niewielkim wzniesieniu, w zaciszu leśnej aury. Widok z pola rozpościera się na panoramę jeziora. Jedną z zalet tego miejsca jest bezpośrednie położenie nad jeziorem Narty, które słynie z bardzo czystej wody, obfitości ryb oraz płytkich plażowych brzegów. To doskonałe miejsce na Mazurach do wypoczynku dla ludzi ceniących ciszę i piękno przyrody omijających zatłoczone campingi.

POBIERZ REGULAMIN CAMPINGU

Nie tylko grzyby

Na grzyby… Na ryby…

Jezioro Dłużek znane z krystalicznie czystej wody stwarza dogodne warunki – nie tylko do plażowego wypoczynku.

Zobacz więcej

Na rower… na kajak…

Na terenie naszego obiektu posiadamy wypożyczalnię rowerów oraz sprzętu wodnego (łódki, kajaki, rowery wodne).

Zobacz więcej
Na camping, na biwak

Na camping… na biwak…

Pole namiotowe Dłużek jest idealnym miejscem na udany wypoczynek dla tych, którzy kochają piękno i różnorodność krajobrazu Mazur.

Zobacz więcej
Facebook FanPage
Facebook FanPage