Aktywnie na Mazurach

Wiemy, że potrzeby naszych Gości są różne, dlatego dajemy możliwość wypoczynku zarówno osobom szukających wyciszenia oraz tym, które preferują aktywny sposób spędzania czasu.

Gokarty Berg na Pedały

Gokarty są doskonałym pomysłem na dobrą zabawę dla całej rodziny. Dzieci je uwielbiają, jednak przyciągają nie tylko najmłodszych . W wypożyczalni Campingu znajdziemy gokarty w różnych kategoriach, od małych po duże, w wersji cross a nawet czteroosobowe dla całej rodziny.

Sprzęt wodny

Na terenie campingu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego w której dostępne są :

  • rowery wodne
  • łodzie wiosłowe
  • łodzie z silnikiem elektrycznym
  • kajaki

Disc golf

W zasadzie co to jest?  Sport ten bazuje na zasadach klasycznego golfa, celem gry jest trafienie frisbee do specjalnych koszy umieszczonych na polu rozgrywki. Gwarantowana świetna zabawa dla całej rodziny. Jedynym kryterium jest umiejętność pozostawania w pionie.

Wyprawy rowerowe

Jazda na rowerze to jeden z najlepszych sposobów na zwiedzanie Mazur. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, niewielki ruch drogowy, liczne leśne szlaki, trasy wiodące wzdłuż jezior to tylko kilka cech turystyki rowerowej w samym sercu natury. W wypożyczalni campingu znajdziemy rowery górskie i turystyczne.  

Sporty drużynowe

Camping posiada przygotowane:

  • boisko do siatkówki
  • boisko do piłki nożnej
  • boisko do koszykówki

Bieganie  i piesze wędrówki 

Ciekawie ukształtowanie terenu zachęca do spędzania wolnego czasu na łonie natury. Liczne leśne dukty, polne drogi i ścieżki dydaktyczne pozwalają na obcowanie ze wspaniałą mazurską przyrodą i dotarcie do każdego ciekawego zakątka okolicy.

Spływy kajakowe – rzeki Sawica, Omulew 

Osobiście kochamy turystykę kajakową. Uważamy, że nienaruszone, wręcz dziewicze obszary mazur możemy zobaczyć wyłącznie poprzez spływy kajakowe wiodące rzekami przez serce puszczy.

Trasy prowadzą głównie leśnymi tunelami, często przez niedostępne mokradła, rezerwaty stanowiące ostoję dzikich zwierząt. Najbliżej położone nas rzeki to Omulew, Saska – Sawica i Kośna.

Organizacja gry w paintball

Dla osób szukające dreszczyku emocji po leniwym wypoczynku nad jeziorem proponujemy manewry paintballowe. W odległości ok 6 km od pola biwakowego posiadamy ufortyfikowane i ukryte pod osłoną lasu pole do gry w paintball. Ta ekstremalna zabawa to również dobra alternatywa na kiepską pogodę.

Gry zręcznościowe

Na niepogodę dla naszych gości przygotowaliśmy:

  • Air Hockey
  • Piłkarzyki
  • Ping Pong

Plac zabaw